//window.location.href= "http://kultursanat.silivri.bel.tr/index.html";
 
 
İşlem Rehberi
Etkinliklere Nasıl Katılabilirim?
Etkinliklere katılabilmeniz için Silivri Kültür Merkezi gişelerinden ya da web sayfası(kultursanat.silivri.bel.tr) üzerinden bilet alarak katılabilirsiniz.

Web sayfasından nasıl bilet alırım?
Web sayfasından bilet almanız için öncelikle üyelik işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Web sayfasına nasıl üye olurum?
Web sayfasına üye olmak için www.kultursanat.silivri.bel.tr sayfasını açıyoruz. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan üye ol butonuna tıklıyoruz. Ardından gelen sayfada bilgilerimizi giriyoruz. İlgili tüm alanları doldurduktan sonra ise yazdığımız mail adresine gelen aktivasyon linkine tıklayıp, üyelik işlemlerinin sonuna geliyoruz.

Web sayfasından nasıl bilet alırım?
Web sayfasından bilet alabilmek için üyelik işlemini bitirdikten sonra bilet almak istediğimiz etkinliğe tıklayacağız. Eğer gitmek istediğimiz etkinlik online satışa açıksa işlemimize devam ediyoruz ve bilet al butonuna tıklıyoruz. Bilet satın alma ekranında karşımıza salon koltuk grafiği gelecek. Bu sayfadan kullanıcılar en fazla 5 bilet alabilir. Ayrıca dikkat edilmesi gereken diğer bir konu ise koltuk renkleri hakkında.

Sayfada;
-Açık Mavi: Ücreti belirlenmiş, hiçbir kullanıcı ya da gişe tarafından satılmamış koltukları temsil eder.
-Beyaz: Kullanıcılar ya da gişe tarafından satılmış koltukları temsil eder.
-Turuncu: Satın almak için seçtiğiniz koltukları temsil eder.
-Mor: Başka kullanıcılar ya da gişe tarafından işlem yapılan koltukları temsil eder.

Koltuk seçimini yaptıktan sonra sayfanın altında yer alan “Devam Et” butonuna basarak bilgilerin girişinin yapılacağı ekrana geliyoruz. Bu sayfada TC kimlik numarasını giriyoruz. Eğer birden fazla koltuk satın alındıysa her koltuk için ayrı bilgileri giriyoruz. Diğer sayfada ise ödeme bilgilerini yaparak işlemi tamamlıyoruz. Burada kullanıcıların özellikle dikkat etmesi gereken konu satın alma işlemi bittikten sonra ekrana gelen “PNR” numaranızı kaydetmeniz. Diğer bir husus ise online satın aldığımız koltukları, etkinlikten 1 saat önce Silivri Kültür Merkezi gişelerinden bilet haline getirmemiz.

Aldığım bileti nasıl iptal ederim?
Aldığınız biletleri iptal edemezsiniz. Konuyla ilgili detaylı Silivri Kültür Merkezi gişelerine ulaşabilirsiniz.

Silivri Kültür Merkezi’ne nasıl ulaşırım?
İletişim ve ulaşım bilgilerine buradan erişebilirsiniz.