//window.location.href= "http://kultursanat.silivri.bel.tr/index.html";
PİYANO
PİYANO

Yapılacak çalışmalar yıl sonu etkinliklerine yönelik piyano repertuarı genişletilerek halkında bildiği eserlerdende eklenerek çaışmalara devam edilecek.

Yapılacak çalışmalar yıl sonu etkinliklerine yönelik piyano repertuarı genişletilerek halkında bildiği eserlerdende eklenerek çaışmalara devam edilecek. Keman öğretmeniyle ortak çalışma yürütülerek duo, trio, quarted şeklinde keman-piyano repertuarı oluşturulacak ve etkinliklerde öğrenciler bu çalışmaları sergileyecek. Keman öğretmeniyle brlikte repertuar oluşturarak etkinliklerde ikimizinde icrası serkilenecek.
Trakya Üniversitesi balkan oda orkestrası uygun bir tarihte davet edilerek konser vermeleri sağlanacak. Edirne Adrianopel Çok Sesli Acapella Korosu davet edilerek konser vermeleri sağlanacak. Piyano eğitimcisi ve icracısı T.Ü. Öğr. Gör. Tuncay YILDIZ Gergena Manilova davet edilerek piyano eğitimi üzzerine seminer vermeleri ve eser icra etmeleri(konser şeklinde) sağlanacak. S. B. Kültür Merkezi Popüler Müzik Orkestrası kurularak tüm etkinlilerde belediye adına konser verebilecekleri şekilde eğitilerek, konser vermeleri sağlanacak. Bu orkestra branş olarak açılma ihtimali varsa yerine getirilecek ve daha çok gençlere ulaşıp herkes tarafından katılım sağlanması esas hedef olacak. Böylece tek orkestra değil birden fazla orkestra olup aralarında seçme yapılarak etkinliklerde hepsine ayrı ayrı yada beraberce yer verilecek. Bu çalışmaların Kültür Merkezimize ve belediyemize olumlu sonuçlar olarak dönüşü olacağını ve geniş kitlelere ulaşabileceğimizi düşünmekteyim.

Mustafa ÖZEL
 

Kurs Resimleri